Электроблюз-міненерго-Від-енергоефективності-до-Європейського-зеленого-курсу

Про це заявила заступниця міністра енергетики Юлія Підкоморна на конференції «Від енергоефективності – до Європейського зеленого курсу», що проходила в рамках ХVI Українського муніципального форуму, повідомляє Електроблюз.

«Україна, як і весь провідний світ, обрала шлях розвитку «чистої», енергоефективної низьковуглецевої економіки. Переконана, що енергоефективність – це універсальний шлях для сталого розвитку та декарбонізації економіки, а значить і для підвищення її конкурентоздатності та покращення добробуту суспільства у цілому», – наголосила Юлія Підкоморна.

Рівень енергоємності українського ВВП наразі вищий, ніж в європейських країнах, тому для України важливо забезпечити імплементацію та впровадження європейських директив в цій сфері. Значну роль в цьому відіграє реалізація німецько-українського енергетичного партнерства, що відбувається за підтримки GIZ, Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Фонду ім. Фрідріха Еберта, DENA.

«Міненерго та Держенергоефективності вже розробили Концепцію програми з енергоефективності та розвитку відновлюваної енергетики на 2022-2026 роки. Окрім вже традиційного напряму стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів, у документі також передбачено заходи щодо стимулювання енергоефективності в бюджетній сфері. Ми працюємо над розробкою державних механізмів стимулювання енергоефективності в промисловості», – зазначила заступниця міністра.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.