Электроблюз-Укргидроэнерго-системы-накопления-энергии

Світовий банк профінансує проєкт щодо встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ «Укргідроенерго» вартістю 212 млн доларів.

Про це повідомила прес-служба міненерго, повідомляє Електроблюз.

Завдяки фінансуванню передбачається встановити на чотирьох гідроелектростанціях системи накопичення енергії в поєднанні з сонячними батареями потужністю 197 МВт. Йдеться про Київську ГАЕС, Канівську, Кременчуцьку та Середньодніпровську ГЕС. Також акумулятори та сонячні електроустановки будуть встановлені на Дністровській ГЕС.

«Проєкт дасть змогу збільшити гнучкість української енергетичної системи, що сприятиме інтеграції України до європейських енергоринків, посиленню енергетичної безпеки та реалізації цілей Європейського зеленого курсу», – зазначив перший заступник міністра енергетики Юрій Власенко.

Реалізація інвестиційного проєкту такого масштабу в енергетичній сфері має стратегічне значення.

Встановлення екологічно чистих джерел енергії – систем акумулювання електроенергії і сонячних фотоелектричних станцій сприятиме виконанню стратегічних цілей та міжнародних зобов’язань України щодо скорочення викидів парникових газів завдяки заміщенню вугільних ТЕС в енергетичному балансі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.