Електроблюз-на-станцію-«Академік-Вернадський»-прибули-французькі-дослідники

За повідомленнями українських ЗМІ, на українську антарктичну станцію висадився іноземний десант – французькі полярники.

За інформацією Національного антарктичного наукового центру, яку розмещено в соцмережі Фейсбук, вони півтора місяці працюватимуть спільно з українськими дослідниками.

«Україна підтримала французький проект Antarctique 2.0°C щодо вивчення зміни клімату та впливу людської діяльності на екосистеми Антарктики. Зокрема, наша станція «Академік Вернадський» прийняла двох дослідників із Франції – Нільса Дутрево та Марго Легал, які у найближчі півтора місяці працюватимуть спільно з українськими полярниками», – йдеться у повідомленні.

Спільно вчені досліджуватимуть, чи пов’язані атмосферні річки з опадами в районі станції, а також визначатимуть, чи була одна з них причиною рекордних грудневих снігопадів, чи стане причиною майбутніх опадів.

До речі, свого часу станція приймала представників компанії французького походження – Шнейдер Електрік Україна. Про це Електроблюз писав у матеріалі Как Шнейдер Электрик Украина Антарктиду осваивала. Фахівці всесвітньо відомого електротехнічного бренду допомагали українським полярникам модернізувати електричне обладнання та стабілізувати енергопостачання станції. На меті – побудувати в Антарктиді сучасну електричну систему з використанням рішень Schneider Electric.

Як раніше повідомляв Електроблюз, Шнейдер Електрик Україна підписала меморандум про співпрацю з вченими з антарктичного центру.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.