Компанія Schneider Electric, лідер цифрової трансформації в області енергоменеджменту та автоматизації, повідомила про нову серію охолоджувачів Uniflair™ з інверторними гвинтовими компресорами для великих центрів обробки даних.
Як повідомляє французький виробник, вони забезпечують ефективність, точність і можливість налаштування для адаптації до поточних і майбутніх завдань охолодження центрів обробки даних, передає Електроблюз.
Великі чиллери з повітряним охолодженням і вільним охолодженням забезпечують підвищену охолоджуючу потужність і менше споживання енергії для високої енергоефективності при будь-яких умовах навколишнього середовища. Чиллери Uniflair з гвинтовими компресорами є одними з перших рішень для використання холодоагентів з низьким потенціалом глобального потепління.
«Новітні чиллери Uniflair розроблені з урахуванням екологічності та забезпечують підприємствам значну енергоефективність та надійність навіть у складних умовах. Завдяки використанню екологічно чистих холодоагентів у поєднанні зі зниженим споживанням електроенергії ця пропозиція підкреслює відданість Schneider цілеспрямованим інноваціям та стійкості, а також надає клієнтам можливість адаптуватися в перспективі» – зазначив директор з систем охолодження Secure Power компанії Schneider Electric Панкадж Патхак.
Інноваційні рішення в сфері охолодження ЦОД сприяють сталому розвитку та виконують місію по забезпеченню стабільності.
Найновітніші чиллери Uniflair 300-2200 кВт від Schneider вирізняються значними покращеннями щодо високоефективного та надійного охолодження у центрах обробки даних, та покращують поточну платформу за рахунок нових розмірів та конфігурацій.
Серед іншого вони:
• мають модульну конфігурацію та компоновкудля спрощення та прискорення розгортання та проєктування об’єкту,
• інтегрують систему вільного охолодження, яка використовує зовнішнє повітря для забезпечення охолодження, мінімізуючи споживання енергії, не впливаючи на розмір пристрою,
• мінімізують річне споживання енергії, покращуючи загальну вартість володіння,
• дають змогу отримати додаткову потужність 2 МВт за рахунок зростання охолоджувальної здатності агрегату при зменшенні займаної ними площі при побудові системи охолодження з використанням більш високої температури води.
Як раніше повідомляв Електроблюз, Schneider Electric у співпраці з ДТЕК надасть обладнання для відновлення електроенергії в Україні.