«Нафтогаз» встановив першу власну електрозарядну станцію

НАК «Нафтогаз України» встановила першу власну електрозарядну станцію в рамках пілотного проекту WeEnergy. Про це повідомляє сайт компанії.

Встановлені комплекси типу EUA-2 підходять для всіх видів електроавтомобілів світових брендів, а середній час зарядки складає не більше 2,5 годин. Наразі вартість послуги на станції WeEnergy є однією з найнижчих серед гравців українського ринку – всього 4,5 грн/кВт•год.

Розрахуватись можна за допомогою мобільного телефону та спеціального додатку через особистий кабінет споживача, або скориставшись карткою WeEnergy.

Партнером у реалізації пілотного проекту виступила компанія ElectroUA – один з провідних гравців у розвитку інфраструктури зарядних станцій в Україні.

Із запуском першої електрозарядної станції «Нафтогаз» досліджує перспективу масштабного виходу на ринок електрозарядних комплексів в Україні. У разі комерційного успіху пілотного проекту, компанія планує розгорнути мережу електроавтозарядок по всій країні.

«Нафтогаз» зосереджений на максимальному впровадженні принципів сталого розвитку. Ключовим пріоритетом компанії в реалізації екологічної стратегії є ініціативи у сфері декарбонізації та відновлюваної енергетики. Зокрема, в 2020 році загальний запланований бюджет «Нафтогазу» на екологічні програми складає майже 400 млн грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.