Електроблюз-Енергетика-в-промисловості-2021-3

Виставка – це завжди компанії, які мають певний авторитет, вагу в професійній сфері. На виставці Енергетика в промисловості багато знаних брендів зі світом ім’ям.

Серед них – дуже відома німецька компанія Phoenix Contact. В Україні її представляє Андрій Максимець. З ним ми й поспілкувалися. Зокрема, він розповів, з чим компанія приїхала на виставку.

Електроблюз-Енергетика-в-промисловості-2021-4

«Цього року, – сказав Андрій Максимець, – ми зробили акцент на продукти, які пов’язані безпосередньо з електроінсталяцією, монтажем компонентів в електротехнічних шафах. А також представляємо сьогодні новинку на українському ринку – систему Phoenix Contact WIRE assist, яка в рази скорочує час монтажу й підготовки кабелів до монтажу в електротехнічних шафах і є надзвичайно зручною, ергономічною. Це у нас такий підхід до організації шафобудування в Україні – те, що ми сьогодні активно пропагуємо і пропонуємо на українському ринку».

Електроблюз-Енергетика-в-промисловості-2021-5

На запитання, що очікує від виставки, відверто зізнався – в компанії скучили за вельмишановними клієнтами й можливістю спілкуватися з ними офлайн, як-то кажуть, вживу. «Тому ми очікуємо підвищеної активності на цій виставці, – зауважив Андрій Максимець. – Це вже видно по першому дню. Загалом, сподіваємося на активну співпрацю і пошук нових клієнтів».

Нагадаємо, виставка в МВЦ триватиме до 21 жовтня.

Як раніше повідомляв Електроблюз, Phoenix Contact пропонує зарядні розетки для електромобілів усіх типів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.