Електроблюз-Енергетика-в-промисловості-2021-6

Компанія Rittal особливого представлення не потребує. Хто, в темі, добре її знають і поважають. За якість продукції, професійність і доброзичливість фахівців.

Електроблюз-Енергетика-в-промисловості-2021-7

Як повідомляє електротехнічний журнал Електроблюз, на виставці Енергетика в промисловості всесвітньо відомий бренд представив систему шафів VX 25, на базі яких збираються шафи Ri4Power, сертифіковані цього року на струм 6300 А.

Електроблюз-Енергетика-в-промисловості-2021-8

На стенді виділяється остання розробка Rittal – шафа VX IT. За словами продукт-менеджера компанії Сергія Гомонюка, її можна застосовувати в якості серверної стійки та мережевої шафи в центрах обробки даних. Виглядає вона дуже привабливо, а з технічної точки зору, – майже бездоганна.

Електроблюз-Енергетика-в-промисловості-2021-9

Крім того, німецький виробник представив діючу систему мікроклімату Blue+ в промислових шафах, традиційні рішення – корпуса AX і KX, а також нові шафи управління в пластиковому корпусі AX. В лінійці Rittal вони з’явилися доволі недавно – в грудні минулого року. Причому пластик у ньому армований, його можна сміливо використовувати в різних середовищах – він не боїться агресивного зовнішнього впливу.

Електроблюз-Енергетика-в-промисловості-2021-11

Як раніше повідомляв Електроблюз, Rittal – зразок якості, технологічності, автоматизації та самовдосконалення.

Електроблюз-Енергетика-в-промисловості-2021-10

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.