Електроблюз-ПРООН-допоможе-в-швидкій-відбудові-пошкоджених-та-зруйнованих-об’єктів-енергетичної-генерації
В.о. постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фуані та заступник міністра енергетики з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков під час підписання меморандуму.

Міністерство енергетики та постійне представництво ПРООН (Програма розвитку Організації Об`єднаних Націй) в Україні підписали меморандум про взаєморозуміння й посилення співпраці між інституціями.

Про це повідомляють у міненерго, передає Електроблюз.

Сторони домовилися співпрацювати у підготовці та виконанні програми термінового реагування на загрози енергетичному сектору під час війни та його післявоєнного відновлення й розвитку.

Електроблюз-ПРООН-допоможе-в-швидкій-відбудові-пошкоджених-та-зруйнованих-об’єктів-енергетичної-генерації-1

Як зазначили в міненерго, співпраця з ПРООН має стати одним з доступних інструментів для швидкої відбудови пошкоджених та зруйнованих об’єктів енергетичної генерації та мереж. А також для підготовки до післявоєнного відновлення енергосектору на принципах сталого розвитку, що зробить енергетичну систему України більш стійкою до екологічних, технічних, соціальних та управлінських ризиків.

Меморандум визначає конкретні напрямки співробітництва, зокрема:

• оцінка збитків енергетичної інфраструктури, завданих військовими діями

• розробка дорожньої карти термінового реагування та відновлення енергетичного сектору країни

• створення передумов залучення фінансування з державних та приватних джерел для підтримки імплементації програми.

Також міненерго продовжить співпрацю з ПРООН в напрямку імплементації цілей сталого розвитку, зокрема, щодо забезпечення українців доступною, надійною, стійкою енергією.

Електроблюз-ПРООН-допоможе-в-швидкій-відбудові-пошкоджених-та-зруйнованих-об’єктів-енергетичної-генерації-2

«Наша мета – не лише зберегти стійкість енергосектору під час війни, але підготуватися ефективно відбудовувати енергетику після її закінчення. Впевнений, що посилення співпраці з Програмою розвитку ООН сприятиме відновленню енергетичної інфраструктури країни та зміцненню енергетичної незалежності шляхом підвищення енергоефективності країни та здійснення «зеленого» енергетичного переходу», – наголосив заступник міністра енергетики з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков.

Як раніше повідомляв Електроблюз, Атоменергоспецзахист пропонує обладнання для відновлення критичної інфраструктури.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.