Schneider-Electric-онлайн-школа

Компанія «Шнейдер Електрік Україна» анонсує відкриття безкоштовної онлайн-школи у чотирьох основних напрямках:

• розподіл електроенергії середньої та низької напруги;

• електроустановчі вироби, системи управління для будинків та рішення для побудови інфраструктури зарядки електромобілів;

промислова автоматизація;

• інженерні системи для ЦОД.

Створення школи є частиною освітньої програми «Шнейдер Електрік Україна», в яку входить також співпраця з вищими учбовими закладами України та відкритий вже у 2018 році навчально-демонстраційний центр Innovation Hub у Києві, в якому проводять поглиблене технічне навчання.

Теми відкритих вебінарів охоплюють огляди обладнання, його експлуатацію, функціональні можливості, конструктивні особливості, програмне забезпечення, особливості проектування, анонси нових продуктів та рішень, поради, досвід та інновації у сфері енергоменеджменту та автоматизації. Мета запуску школи – надати доступ до знань, як студентам, так і вже успішно працюючим фахівцям, які не припиняють самовдосконалюватись. Онлайн-школа є також своєрідною онлайн бібліотекою чи базою знань з продукції та рішень Schneider Electric. Якщо людина не має змоги підключитись до вебінару, в неї завжди є можливість опанувати матеріал на сайті школи, де зберігаються усі відео записи та презентації.

«Професіоналізм починається зі знань та навичок. Щоб бути фахівцем, треба розвиватись кожен день, а надто у такій сфері, як енергоменеджмент та автоматизація. В Україні ми оперуємо вже 26 років — маємо професійну команду, яка готова підвищити загальний рівень технічної освіти фахівців та підготувати підґрунтя для цифрової трансформації електроенергетичного сектору у майбутньому. Після отримання знань у Школі, за потреби людина може пройти спеціалізований очний курс навчання у Innovation Hub у Києві та отримати сертифікат», – коментує генеральний директор «Шнейдер Електрік Україна» Михайло Бубнов.

Інвестуйте у себе та навчайтесь у професіоналів галузі! Посилання на Онлайн школу за напрямками:

https://school.seu.com.ua/industry
https://school.seu.com.ua/securepower
https://school.seu.com.ua/powerproducts
https://school.seu.com.ua/home_distribution