Електроблюз-Сергій Кузовкін, E.NEXT - Нехай 2022 рік принесе неймовірних досягнень, віри у власні сили та невичерпної енергії

2021 рік був дуже непростим для усього світу. Але чим складніший минаючий рік, тим з більшою надією ми чекаємо Нового року.

2022-й вже не за горами, нас чекає велика кількість несподіванок та сюрпризів, але коли ти у колі друзів, будь-які випробування здаються легкими та незначними, особливо коли друзі – команда E.NEXT.

Ми працювали, досягали поставлених цілей, вітали один одного з визначними датами та подіями, допомагаючи у складних ситуаціях. Мудрість лідерів E.NEXT, дух авантюризму та норовливість характеру E.TEAM, допомогли нам підкорити вершини та відкрити нові горизонти для розвитку.

Ініціативність, працьовитість та відданість улюбленому бренду – риси, що супроводжували нас протягом року, а злагоджена команда допомогла робити один вдалий крок за іншим.

Лідерські позиції E.NEXT на європейському ринку – головний доказ вірного руху команди. Використовуючи сучасні формати в роботі, ми досягли поставлених у 2021 році цілей, задаючи тренди на ринку електротехніки.

Коли твоя робота помітна та важлива, додаючи наснаги та впевненості, хочеться досягти ще більше, подвоїти результат та насолоджуватися перемогою разом з командою.

Тому нехай 2022 рік принесе неймовірних досягнень, віри у власні сили та невичерпної енергії. Щирих емоцій, запасу чудового настрою на цілий рік та нескінченної кількості шансів та можливостей у новому році.

Нехай кожен проєкт приносить професійне задоволення, фінансову стабільність та зростання бізнесу.

З НОВИМ РОКОМ!

Сергій Кузовкін,
комерційний директор компанії E.NEXT-Україна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.