Шнейдер-Електрик-Україна-проект-Світоч

Компанія «Шнейдер Електрік Україна» модернізувала систему електропостачання на одному з провідних підприємств української харчової галузі – кондитерській фабриці «Світоч», яка належить корпорації Nestle.

Про це повідомляє електротехнічний журнал «Електроблюз» з посиланням на сторінку компанії в мережі «Фейсбук».

На підприємстві, яке виготовляє продукти харчування, забезпечення надійного електропостачання – завжди було одним з пріоритетів. Тому цілком можна пояснити бажання керівництва фабрики встановити обладнання, яке б відповідало сучасним вимогам енергобезпеки й енергозбереження.

Отже, разом з партнером ІТК «Автоматік Груп» компанія «Шнейдер Електрік Україна» замінила 6 існуючих масляних трансформаторів на сучасні сухі трансформатори серії Trihal, які були вироблені на заводі у Франції. А найближчим часом буде введено в експлуатацію два нових розподільчих пристрої по 6 кВ, які зібрані на базі комірок Premset і два низьковольтних розподільчих щити із застосуванням конструктиву Prisma Plus та сучасних автоматичних вимикачів Masterpact і Compact NSX.

Це технічне рішення забезпечить фабриці «Світоч» надійне електропостачання виробничих цехів, а також підвищить рівень безпеки при обслуговуванні та експлуатації нового обладнання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.