Електроблюз-в-Україні-стартує-кампанія-Молодь-та-Індустрія-4.0

В Україні стартує кампанія «Молодь та Індустрія 4.0». Про це повідомляє Асоціація підприємств промислової автоматизації України (АППАУ), передає Електроблюз.

За повідомленням Асоціації, її головна мета – побудова спільного порядку денного для промисловців та хайтек-секторів в даній сфері стосовно ключових викликів – відтік молоді з промисловості та низька ефективність існуючих стратегій.

Ця аженда включатиме чітку фіксацію головних викликів, напрями та плани дій, визначення кращих практик. Відповідно кампанія передбачає аналітичні роботи з прояснення стану, висвітлення кращих практик в медіа, проведення «круглих столів» в регіонах країни, а також фінальну конференцію в Києві на початку березня.

Головні партнери-організатори кампанії – платформа Industry4Ukraine (комітет «Стала індустрія»), АППАУ, кластери Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування (ІАМ) Києва, Вінниці, Миколаєва, Запоріжжя та Харкова. Головні заходи кампанії отримали статус EU Industry weeks від Єврокомісії.

Кампанія вже залучила 11 регіонів. Крім вказаних вище, свої заходи планують також Суми, Кропивницький, Полтава, Івано-Франківськ, Львів та Донецька область.

Перші активності кампанії стосуються опитування двох головних категорій – студентської молоді та роботодавців. АППАУ пропонує представників будь-якої з цих аудиторій пройти опитування.

В п’ятницю, 28 січня об 14:00 відбудеться оглядовий вебінар – онлайн обговорення питань кампанії.

Як раніше повідомляв Електроблюз, ключевим фактором успіху кластерів залишається підтримка регіональними органами влади.