Siemens-SIMATIC-RTLS

Компанія Siemens, спираючись на надійне і перевірене роками експлуатації апаратне і програмне забезпечення, створила нове рішення, яке дозволяє компаніям швидко і ефективно моделювати взаємодію працівників один з одним в масштабах виробничої лінії і заводу.

Про це повідомляє електротехнічний журнал «Електроблюз» з посиланням на сайт виробника.

«Виробники по всьому світу зараз стикаються з новими проблемами, намагаючись підтримати або відновити роботу в умовах триваючої пандемії COVID-19. У міру підготовки до нової реальності виробники повинні враховувати додаткові аспекти безпеки співробітників, в тому числі створення виробничих середовищ і робочих процесів, що відповідають вимогам соціальної дистанції», – йдеться у повідомленні.

Нове рішення дозволяє створювати цифрового двійника, щоб гарантувати безпеку працівника, вносити зміни і оптимізувати організацію робочого простору.

Системи SIMATIC, зазначають в компанії, для визначення місця розташування в реальному часі (RTLS) виробництва Siemens здатні безперервно вимірювати відстані між працівниками, надавати співробітникам візуальний зворотний зв’язок в реальному часі щодо відстані між ними і вести журнал всіх переміщень і взаємодій.

Siemens-SIMATIC-RTLS-1

Поєднання SIMATIC RTLS компанії Siemens з цифровим аналогом реального виробничого середовища дозволяє компаніям моделювати взаємодію співробітників з обладнанням і один з одним, перш ніж внести зміни в реальне виробниче середовище.

Передавальні пристрої SIMATIC RTLS, вбудовані в нагрудні бейджі, співробітники носять в якості засобів індивідуального захисту. Приймачі RTLS безперервно відстежують переміщення робітників на виробничій лінії. Коли два співробітника знаходяться в зоні ризику (наприклад, на відстані менше двох метрів), на їх значках відображається попередження.

«Дані, зібрані таким чином, можуть бути проаналізовані для виявлення «гарячих точок». Такі ситуації легко моделювати за допомогою цифрового двійника, реалізованого за допомогою програмного забезпечення Siemens Tecnomatix Process Simulate і Plant Simulation. Використовуючи зібрані дані, можна моделювати нові виробничі схеми або робочі процеси, поки не буде знайдено варіант, що забезпечує безпеку роботи та життєдіяльності співробітників», – підкреслює німецький виробник.

#electrobluz #электротехническийжурнал #Siemens #SIMATIC

👉Підписуйтесь на канал Электроблюз в 𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺 – https://t.me/electrobluz

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.