Rittal-SOB

Швейцарська незалежна залізнична компанія Schweizerische Südostbahn AG (SOB), яка надає транспортні послуги майже 13 млн. пасажирів на рік, обрала Rittal для проектування, планування та впровадження резервного центру обробки даних.

Про це повідомляє журнал «Електроблюз» з посиланням на сторінку компанії в соцмережі «Фейсбук».

«Rittal – це партнер, на якого ми можемо повністю покластися. Нашу довіру було підтверджено. У нас є саме та інфраструктура, яку ми хотіли, – в рамках узгодженого бюджету та часових рамок», – розповів керівник відділу інформаційних технологій в Schweizerische Südostbahn AG Даніель Коблер.

Оптимальне використання невеликих просторів в приміщеннях

Доступним для запланованої установки резервного центру обробки даних був лише обмежений простір в кутку приміщення. Rittal запропонував концепцію, адаптовану до просторових умов, що складається з системи шаф, вбудованого кондиціонера та джерела безперебійного живлення, а також рішення для моніторингу на основі датчиків. Оскільки рішення є масштабованим, воно пропонує Південно-Східній залізниці необхідний захист інвестицій в майбутньому.

Комплексне управління проектами і спеціальна підтримка

Компанія Rittal забезпечила комплексне управління проектом. Постачальник організував і координував всі необхідні структурні заходи. У той час, як тривала підготовка запланованого простору, Rittal підібрав корпус і компоненти. Попередньо сконфігурована система була доставлена, встановлена «під ключ». Таким чином, Südostbahn отримав серверну кімнату, готову для встановлення ІТ-обладнання.

У Südostbahn особливо цінують віддану підтримку Rittal, а також незалежну, професійну роботу в галузі проектування, планування та ретельного впровадження.

Rittal-SOB-1

Нагадаємо, компанія Rittal нещодавно презентувала нову номенклатуру рішень в області серверних та мережевих шаф – систему VX IT. З її допомогою можна швидко створювати IT-інфраструктури, чи то з одної мережевої шафи, чи то з готового центру обробки даних.

Розроблений у вигляді універсальної номенклатури, VX IT підходить для будь-яких поширених сценаріїв застосування. Рішення може по-різному застосовуватися, як у вигляді мережевої, так і серверної шафи. Широкий вибір типорозмірів охоплює варіанти висоти від 15 до 52 U. Таким чином, користувачі можуть реалізувати Edge-інсталяції, проекти корпоративних ЦОД з внутрішньорядним охолодженням, модульні IT-контейнери, енергоефективні Colocation-ЦОД, а також великі Hyperscale-ЦОД.

#electrobluz #электротехническийжурнал #Rittal

👉Підписуйтесь на канал Электроблюз в 𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺 – https://t.me/electrobluz

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.