Электроблюз-Yaskawa-Phoenix-Contact-PLCnext-1

Спільною метою виробника робототехніки та мехатроніки Yaskawa та виробника рішень для автоматизації Phoenix Contact є подальший розвиток, а також перехід від власних рішень до відкритої та перспективної екосистеми в сфері промислової автоматизації.

Про це повідомляє Електроблюз (новини електротехніки, ринок електротехніки, електротехнічний ринок) з посиланням на сайт виробника.

Yaskawa, як провідна компанія у цій галузі, вирішила використовувати технологію PLCnext.

В рамках цієї співпраці Phoenix Contact надасть Yaskawa ліцензію на оперативні засоби PLCnext. Yaskawa та Phoenix Contact також домовилися про подальші спільні розробки. Своєю чергою Yaskawa планує використовувати PLCnext у системах управління рухом (Motion Controls) та робототехніці, спочатку в Європі та США.

«Я дуже радий, що ми зараз ще більше поглиблюємо наші тривалі ділові відносини, що базуються на взаємній довірі, та розширюємо наше партнерство в галузі технологій промислового контролю», – підкреслює генеральний директор та президент Yaskawa Europe Бруно Шнекенбургер.

У свою чергу головний операційний директор та президент відділу промислового управління та автоматизації бізнесу компанії Phoenix Contact Ульріх Лейдекер наголошує: «Відкритість екосистеми PLCnext дозволяє великій кількості постачальників запропонувати надзвичайно гнучкі, безпечні та сучасні технології автоматизації. Це технологічне партнерство з Yaskawa є важливим етапом для галузі автоматизації, оскільки чим більше партнерів бере участь у відкритій екосистемі автоматизації, тим вигіднішим це стає для кожного окремого учасника».

PLCnext Technology – це відкрита екосистема для промислової автоматизації від Phoenix Contact. Завдяки поєднанню технології відкритого управління, модульного інженерного програмного забезпечення та інтернет-спільноти це рішення дозволяє користувачам легко адаптуватися до мінливих вимог та ефективно використовувати чинні та майбутні програмні послуги. На цифровому ринку програмного забезпечення та в систематичній хмарній інтеграції PLCnext Technology добре підходить для розв’язання проблем світу Інтернету речей (IoT).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.