Електроблюз-2022-й-стане-роком-розвитку-атомної-генерації-в-Україні

2022-й стане для української енергетики роком розвитку атомної генерації. На цьому під час брифінгу наголосив міністр енергетики України Герман Галущенко, передає електротехнічний журнал Електроблюз.

«2022 рік буде роком розвитку атомної генерації. Підвалини цьому були закладені у минулому 2021-му році. Цей рік був плідним на перспективні домовленості щодо розвитку атомної енергетики. Зокрема, підписано угоди з компанією Westinghouse про побудову нових 5 енергоблоків, меморандум з компанією NuScale щодо вивчення можливостей будівництва малих модульних атомних реакторів», – підкреслив міністр енергетики.

У 2022-му році має відбутись корпоратизація Енергоатому, що розкриє для компанії нові можливості для залучення інвестицій і розвитку технічних та технологічних можливостей, виведе її на світовий рівень, додав Герман Галущенко.

Міністр енергетики наголосив, що у грудні минулого року атомні станції показали свою дійсну спроможність – працювали на історичному максимумі. У дні найбільшого похолодання атомна енергетика виробляла понад 300 млн кВт-год на добу. Вперше найбільша у Європі Запорізька АЕС запрацювала всіма 6-ма блоками і вийшла на свою максимальну потужність – рекордні 6190 МВт.

Як раніше повідомляв Електроблюз, Україна приєдналася до американської ініціативи Net Zero World.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.