Електроблюз-Енергоатом-Westinghouse-меморандум

В.о. президента НАЕК «Енергоатом» Петро Котін та президент, виконавчий директор компанії Westinghouse Electric Патрік Фрагман підписали меморандум про добудову атомних енергоблоків.

Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив президент України Володимир Зеленський.

«Вітаю підписання меморандуму між ДП НАЕК Енергоатом та Westinghouse electric про спільне будівництво енергоблоку Хмельницької АЕС як пілотного проекту, а надалі – ще 4 блоків за їхньою технологією. Загальна вартість проекту – до $30 млрд.», — написав глава країни.

В свою чергу, міністр енергетики України Герман Галущенко зазначив, що підписання меморандуму – це реальний крок до залучення значних інвестицій в атомну енергетику України, будівництва нових блоків АЕС, технологічного та наукового розвитку ядерної галузі.

Меморандум передбачає участь компанії Westinghouse в добудові четвертого енергоблоку Хмельницької АЕС за технологією AP1000 та ще чотирьох енергоблоків інших атомних електростанцій України.

Як раніше повідомляв Електроблюз, Енергоатом і Westinghouse підписали контракт щодо поставок ядерного палива на українські АЕС.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.