Електроблюз-бізнес-Італії-зацікавлений-інвестувати-у-відновлення-енергетики-України

Італійські компанії зацікавлені у співпраці в сфері відновлюваної енергетики – сонячної, вітрової та біоенергетики, у впровадженні технологій, що дозволяють заощаджувати використання енергії.

Про це по повідомив заступник міністра енергетики України з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков на зустрічі з послом Італії в Україні П’єром Франческо Дзадзо і президентом Загальної конфедерації італійської промисловості Конфіндустріа Карло Бономі, передає Електроблюз.

Сторони обговорили шляхи для майбутньої співпраці та можливості залучення італійських промислових компаній до післявоєнної відбудови енергетичної інфраструктури України.

Електроблюз-бізнес-Італії-зацікавлений-інвестувати-у-відновлення-енергетики-України-1

Крім того, італійський бізнес готовий вже зараз співпрацювати з українським енергокомпаніями з метою підтримки успішної підготовки енергосистеми України до опалювального сезону, відновлення енергетичної інфраструктури, яка постраждала від бойових дій.

«Ми вдячні, що Італія з перших днів війни підтримує Україну і через запровадження санкцій проти росії, і шляхом постачання гуманітарної допомоги. Впевнений, що на нас чекає плідна співпраця з італійськими промисловими компаніями, адже Україна має значний потенціал повоєнного відновлення в енергетичному секторі, зокрема, у запровадженні інновацій, енергоефективних технологій тощо. Ми вже зараз обговорюємо наші потенційні проєкти», – наголосив Ярослав Демченков.

Нагадаємо, Конфіндустріа є найвпливовішою асоціацією промисловців і підприємців в країні. Об’єднує понад 150 тис підприємств у всіх сферах економічної діяльності держави, які забезпечують працевлаштування понад 5,4 млн осіб та формують понад 34% її ВВП.

Як раніше повідомляв Електроблюз, Атоменергоспецзахист пропонує обладнання для відновлення критичної інфраструктури.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.