Електроблюз-в-Україні-створять-національну-мережу-електричних-зарядних-станцій

В Україні буде створено національну мережу електричних зарядних станцій. Про це повідомляють в міненерго, передає Електроблюз.

Першим кроком для реалізації відповідного проєкту стало підписання меморандуму про партнерство та взаємодію між ДП «НАЕК «Енергоатом» та АБ «Укргазбанк».

Відповідно до положень меморандуму, сторони домовилися розпочати спільну реалізацію проєкту з використанням фінансових можливостей Укргазбанка та виробничо-технічного потенціалу Енергоатома як найбільшого виробника електричної енергії в Україні.

Електроблюз-в-Україні-створять-національну-мережу-електричних-зарядних-станцій-1
Міністр енергетики Герман Галущенко (ліворуч) та президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін під час підписання меморандуму

За словами міністра енергетики України Германа Галущенка, зроблено ще один важливий крок з розвитку інфраструктури електричного транспорту та створення національної мережі зарядних станцій в Україні, визначені джерела фінансування для розбудови цієї мережі на території всієї країни.

Реалізація цього проєкту також сприятиме виконанню Україною міжнародних зобов’язань щодо декарбонізації. «Ми пришвидшуємо досягнення вуглецевої нейтральності економіки України, а також зменшення забруднення навколишнього природного середовища», – зауважив міністр.

Як раніше повідомляв Електроблюз, «Нафтогаз» встановив першу власну електрозарядну станцію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.