Elektroblyuz-SHnejder-Elektrik-Ukraina

Schneider Electric – перший електротехнічний бренд, який відновив роботу на території України.

Про це повідомляє пресслужба компанії Шнейдер Електрик Україна, передає Електроблюз.

Мета Schneider Electric у складні для України часи – забезпечити потреби замовників із гарантією безпеки своїх співробітників, партнерів та клієнтів та підтримати відновлення економіки України. Тож компанія відновлює поступово відкриває свій бізнес в Західному регіоні України.

Перш за все, компанія здійснює постачання обладнання та відвантажує замовлення там, де це не загрожує здоров’ю співробітників та клієнтів. У травні Schneider Electric оголосила про доступність сервісних послуг.

Schneider Electric нараховує понад 200 робочих місць по всій Україні. Під час війни компанія не лише зберігає робочі місця своїх українських співробітників, а й допомагає їм. Фонд Schneider Electric зібрав понад 2 млн євро на підтримку українських колег та їхніх сімей. Завдання Schneider Electric – зберегти робочі місця своїх фахівців.

Крім фокуса на своїх співробітниках компанія бере безпосередню участь у бюджету України. Schneider Electric, як соціально відповідальний бізнес входить до рейтингу найбільших платників податків України та є компанією номер один у сфері енергетики за рівнем сплачених податків.

На додаток до фінансової складової ведення бізнесу Schneider Electric успішно реалізує свої інноваційні проєкти в Україні разом із місцевими партнерами, які розвивають інфраструктуру держави.

Як раніше повідомляв Електроблюз, Schneider Electric у співпраці з ДТЕК надасть обладнання для відновлення електроенергії в Україні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.