Электроблюз-міненерго-Україна-США-енергетичний-діалог

На цьому наголосив міністр енергетики України Герман Галущенко під час зустрічі з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін та директором місії USAID Джеймсом Хоупом в рамках підготовки візиту президента України до США.

Про це повідомляє пресслужба міненерго, передає Електроблюз.

«Під час візиту до Сполучених Штатів для нас важливо обговорити перспективи поглиблення стратегічного енергетичного діалогу. Це питання тісно пов’язано з кліматичними змінами і стосується завдань, які ми ставимо перед собою щодо декарбонізації через трансформацію енергетичної галузі і енергетичну безпеку», – зазначив Герман Галущенко.

Він наголосив, що Україна поставила амбітну ціль в рамках Другого національно визначеного внеску до Паризької угоди – до 2030 року порівняно з 1990-м скоротити шкідливі викиди на 65%. Основні завдання покладаються на енергетичну галузь, зокрема скорочення теплової генерації.

«Ми будемо виводити застарілі блоки теплових електростанцій, які зношені на 90%. Разом із синхронізацією із європейською системою ENTSO-E та інтеграцією України до європейських енергоринків це стане важливою частиною процесу загальної декарбонізації електроенергетики Європейського Союзу», – повідомив міністр енергетики.

Герман Галущенко також закцентував увагу на співпраці України і США у сфері атомної енергетики.

«Атомна енергетика – та сфера, де ми вже успішно співпрацюємо і маємо багато можливостей посилити співпрацю. Вбачаю значний потенціал поглиблення партнерства з компанією Westinghouse – це стосується і безпеки, і добудови нових блоків, і постачання ядерного палива», – зауважив міністр.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.