Електроблюз-Eaton-перетворювач-частоти-DM1

Енергетична компанія Eaton розширює серію перетворювачів частоти PowerXL, додавши новий компактний пристрій DM1 потужністю до 22 кВт.

Про це повідомляє пресслужба компанії, передає електротехнічний журнал Електроблюз.

Він розроблений спеціально для управління насосами, вентиляторами й конвеєрними стрічками, а також для використання в загальному машинобудуванні.

DM1 вже доступний для продажу в Україні, а з жовтня з’явиться на складі RDC – центральному європейському складі компанії EATON, який знаходиться в Німеччині. Це істотно скоротить терміни поставки та започаткує формування власного локального складу, який має бути створений на початку 2022 року.

Перетворювач частоти, в першу чергу, зацікавить OEM-компанії, які виробляють готове обладнання для сфер опалення, вентиляція і кондиціювання (ОВІК) і можуть використовувати DM1 в якості комплектуючих для своїх систем. Крім того, DM1 буде релевантним для системних інтеграторів, які займаються комплексною автоматизацією виробництва.

Завдяки компактності й зменшеній глибині установки інвертор є одним з найменших пристроїв у своєму класі й може бути встановлений навіть у 200-міліметровому корпусі. Вихід із захистом від короткого замикання 100 кА також закладає основу нових стандартів у цій продуктовій категорії.

Версія Pro компактного перетворювача має не тільки функцію STO для аварійної зупинки, але в стандартній комплектації також оснащена численними протоколами зв’язку. Це означає, що DM1 прямо з коробки можна під’єднати до чинних мереж зв’язку без будь-якого додаткового обладнання.

Доступні дві версії DM1. Стандартна поставляється без клавіатури й функції STO, але вже включає інтерфейс Modbus RTU. Версія Pro DM1 оснащена 7-сегментною клавіатурою, функцією STO (SIL2 PLc). Поставляється з протоколами Modbus RTU, Modbus TCP, Ethernet IP, BACnet MSTP і BACnet IP.

Зрозуміло, що компактний перетворювач частоти може бути підключений до системи зв’язку Smart Wire-DT. За допомогою додаткових карт DM1 також може бути оснащений протоколами Profibus, CANopen і DeviceNet для північно-американського ринку та з’єднаннями WLAN або GSM.

Його можна налаштувати через внутрішній вебcервер без необхідності установки будь-якого програмного забезпечення. Таким чином, оновлення або неправильні версії програмного забезпечення залишилися в минулому. Управління веб-сервером практично ідентично управлінню програмним забезпеченням Power Xpertin Control, яке на DM1 також можна використовувати для моніторингу та реєстрації даних.

Таким чином, віддалене управління й обслуговування можуть бути легко реалізовані через будь-яке доступне IP-з’єднання. Крім того, DM1 Pro оснащений вбудованим інтерфейсом Bluetooth, який можна використовувати для зв’язку з програмним забезпеченням Power Xpertin Control. Отже, можливий зв’язок з пристроєм через закриті двері шафи управління і без будь-яких кабельних з’єднань, що значно підвищує безпеку роботи.

Обидві версії оснащені роз’ємом для віддаленої клавіатури DG1, яка показує всі параметри в зрозумілій і простій формі. Версія Pro має вбудований потенціометр.

Для спрощення установки DM1 пропонує на вибір чотири типи застосувань – стандартне, насосне, HVAC та універсальне. Залежно від обраного типу програми демонструватимуться тільки параметри, необхідні для конкретного застосування, що значно спрощує і прискорює налаштування DM1.

Версія DM1 Pro також має функцію безпечного відключення крутного моменту (STO). Вона не тільки гарантує відсутність крутного моменту у двигуні, коли це необхідно, але й запобігає випадковому запуску, забезпечує економічну відповідність директиві ЄС по машинному обладнанню.

Перетворювач частоти DM1 особливо ефективний в діапазоні перевантажень. Залежно від конфігурації, режими роботи «Бездатчикове векторне керування (SLV)» і «U/f-керування» підтримують роботу двигуна за номінальним навантаженням 150% і 110% відповідно. На короткий час бездатчикове векторне управління може навіть збільшити крутний момент до 200%. Крім того, інвертор забезпечує високо динамічне управління двигунами з постійними магнітами в особливо енергоефективних застосуваннях.

Перетворювачі частоти DM1 відрізняються високою термостійкістю і забезпечують повну продуктивність при температурі навколишнього середовища до +50° C (IP20 і IP21). Пристрої мають міцну конструкцію і ступінь захисту IP20, яку можна підвищити до IP21/NEMA1 за допомогою додаткового комплекту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.