Електроблюз-міненерго-запропонувало-посилити-відповідальність-керівників-енергопідприємств

Кабмін України погодив розроблений міненерго законопроект про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питань державного енергетичного нагляду (контролю).

Про це повідомляє міненерго, передає Електроблюз.

Законопроектом пропонується накладати штрафи на працівників (керівників) підприємств електроенергетики та теплопостачання за недотримання не тільки вимог нормативно-правових актів, але й норм та правил з питань технічної експлуатації електростанцій і мереж, технічного стану електроустановок і мереж, з питань технічного стану та організації експлуатації теплових, тепловикористальних, теплогенеруючих установок і мереж, випробування та ремонту зазначених установок і мереж, режимів постачання теплової енергії у сфері теплопостачання.

Крім того, пропонується запровадити норму, яка передбачає накладання штрафів за вчинення цих самих дій повторно протягом року.

Законопроект також передбачає впровадження штрафів за невиконання законних вимог посадових осіб центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) у галузях електроенергетики та теплопостачання.

Як раніше повідомляв Електроблюз, міненерго розробило законопроект для впровадження energy storage.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.