Електроблюз-Schneider-Electric-Innovation-Summit-World-Tour-2021

Світ може прискорити рішення проблем з кліматом та скоротити викиди вуглекислого газу вдвічі до 2030.

Це позиція Schneider Electric – лідера цифрової трансформації, енергоменеджменту та автоматизації, визнаного найсталішою компанією в світі в 2021 році за версією Corporate Knights, повідомляє електротехнічний журнал Електроблюз із посиланням на пресслужбу виробника.

Під час онлайн-форуму Innovation Summit World Tour 2021 генеральний директор Schneider Electric Жан-Паскаль Трикуар визначив можливі шляхи досягнення вуглецевої нейтральності, викладені у доповіді «The 2030 imperative: A raceagainst time» від науково-дослідницького інституту сталого розвитку компанії.

Одна з головних щорічних подій, організованих Schneider Electric, – Innovation Summit World Tour була присвячена вирішенню глобальних кліматичних проблем. Клієнтам, партнерам та політикам компанія запропонувала шляхи швидкого скорочення викидів вуглецю для декарбонізації світової економіки в наступне вирішальне десятиліття. Відвідувачі познайомились з інноваціями Schneider Electric, а також дізналися більше про «Електрику 4.0» та автоматизацію нового покоління.

Необхідність діяти швидко задля досягнення вуглецевої нейтральності

Жан-Паскаль Трикуар закликав учасників Innovation Summit World Tour 2021 прийняти екстрені заходи щодо зниження викидів вуглецю і запропонував використати дослідження Schneider Electric в якості плану дій, щоб не допустити глобального потепління більше ніж на1,5 градуси Цельсію.

В доповіді він детально обґрунтував необхідність скорочення викидів вуглецю на 30-50% вже в цьому десятилітті. Без цього буде практично неможливо обмежити підвищення температури лише до порогового значення в 1,5°C, встановленого міжурядовою групою експертів зі зміни клімату (МГЕЗК).

Моделювання, проведене науково-дослідницьким інститутом сталого розвитку Schneider Electric показує, як можливо уникнути викидів масою 10Гт СО2 на рік до 2030 року. У звіті «The 2030 imperative» основна увага приділяється різноманітності глобальних викидів парникових газів. В ньому представлена можливість зниження загальних викидів 50 Гт СО2 на рік на 30% (10 Гт СО в рік) від базового показнику 30 Гт СО2 в рік усіх викидів, пов’язаних з виробництвом електроенергії.

Це являє собою значне перевищення взятих раніше зобов’язань в цій області (в межах 3Гт СО2 на рік, що становить 10% від цільового показника скорочення викидів). Однак, ще близько 20 Гт СО2 на рік, не пов’язаних з виробництвом електроенергії, не враховувалися в розрахунках.

Schneider Electric закликає уряди та корпорації до збільшення зусиль в цьому напрямку в 3-5 разів. В компанії вважають, що єдиним реалістичним шляхом до успіху є впровадження вже добре зарекомендованих цифрових технологій та підвищення темпів електрифікації як найшвидшого способу зменшення викидів, пов’язаних з будівлями, транспортом та промисловістю. Такий підхід дає час для вирішення проблем в менш гнучких секторах. Представлена модель чітко показує, що альтернативні шляхи будуть надто затратними для кінцевих споживачів.

«Незважаючи на зростання уваги до сталого розвитку та все більшу кількість компаній, які ставлять перед собою амбітні цілі щодо боротьби зі зміною клімату, це дослідження показує, що нам потрібно прискорити темп роботи. Schneider Electric є невід’ємною частиною рішення цієї проблеми. Щоб підтримати організації в їхніх прагненнях до швидшої декарбонізації та виконанню своїх зобов’язань по збереженню клімату, ми прискорюємо розширення нашого глобального консалтингового бізнесу з питань сталого розвитку, щоб задовольнити зростаючий попит на зміни в сфері енергетичного переходу та досягти цілей по кліматичному впливу», – заявив Жан-Паскаль Трикуар. – Сьогодні організаціям потрібен надійний партнер, який поєднує стратегічне планування та постановку конкретних цілей. Партнер з досвідом впровадження ефективних рішень. Успішно долаючи проблеми в сфері сталого розвитку, ми реалізуємо провідні цифрові та електричні рішення на власних підприємствах, тому здатні допомагати іншим досягати нових висот ще швидше».

Стратегії та рішення по декарбонізації ланцюгів створення вартості

Спираючись на своє лідерство у сфері сталого розвитку та амбіційні показники в Schneider Sustainability Index 2021-2025, ми розвиваємо свій глобальний консалтинговий бізнес з питань сталого розвитку та поширюємо свій 10-річний досвід успіху в сферах енергетики та забезпечення сталості розвитку.

Сьогодні Schneider Electric є світовим лідером у сфері енергоефективності, енергоменеджменту, закупівель відновлюваних джерел енергії, звітності щодо викидів вуглецю, оцінки кліматичних ризиків та декарбонізації ланцюгів поставок, надаючи програмне забезпечення та консультаційні послуги більш ніж 30% компаній зі списку Fortune 500. Серед клієнтів компанії – Johnson&Johnson, Walmart, Faurecia, Kellogg, Takeda, Velux Group, Unilever та T-Mobile.

Зростання попиту на консультаційні послуги Schneider Electric за принципом «амбіції + дії» включають в себе:

• консультації щодо питань щодо боротьби зі зміною клімату та послуги з

• комунікаційні послуги, включаючи звіти та рейтинги ESG, положення про репутацію та сталість розвитку;

• послуги щодо досягнення прозорості та безвідходності виробництва;

• модулі ESG для відомої платформи EcoStruxure™ Resource Advisor задля відстеження соціальних та управлінських показників.

Бути частиною рішення проблеми завдяки цифрового прориву

В рамках своїх цілей рухати стійкі інновації та прокладати нові шляхи досягнення вуглецевої нейтральності Schneider Electric допомагає клієнтам з різних секторів впроваджувати інновації та переходити на відкриті, взаємо сумісні, цифрові й спрощені системи та більш інтелектуальні методи ведення бізнесу.

Під час Innovation Summit World Tour компанія Schneider Electric представила цифрові інновації, що допомагають скорочувати викиди вуглецю в домівках, будівлях, центрах обробки даних, електромережах та промисловості.

«Електрика 4.0»: новий електричний світ на основі розумноїзеленої енергії

Сьогодні ми спостерігаємо масштабне поєднання цифрового та електричного з програмним забезпеченням. Електрика робить енергію більш екологічною, а отже і найкращим вектором для декарбонізації.

Цифрові технології роблять енергію більш «розумною» для підвищення ефективності та скорочення відходів. Це поєднання формує концепцію «Електрика 4.0» – двигун для нового електричного світу.

Центри обробки даних. Новий APC™ Smart-UPS™ Ultra 5 кВт – перше у галузі безперебійне джерело живлення (ДБЖ) потужністю 5 кВт, розроблене для забезпечення більшої потужності, гнучкості та інтелектуального моніторингу при мінімальному розмірі. Це ДБЖ звільняє цінний простір ЦОДу для IT інфраструктури. Центри обробки даних, що використовують рішення від Schneider Electric, скоротили викиди вуглецю на 37%.

Розумні будинки. Schneider Electric анонсує серію розумних екологічних домашніх рішень, включаючи «розумний дім» Wiser, який допомагає боротися з зайвою витратою енергії. Очікується, що до 2050 року домогосподарства стануть єдиним найбільшим споживачем електроенергії та найбільшим джерелом викидів СО2, становлячи приблизно 34% від загальних викидів.

Стійкі цифрові мережі. Лінійка рішень Schneider Electric без елегазу, що використовує чисте повітря для створення вуглецево-нейтральних мереж, поповнилася головним блоком з кільцевої схемою і модульним розподільним пристроєм RM AirSeT, а також розподільним щитом середньої напруги MCSeT Active з повітряною ізоляцією.

Розумний розподіл електроенергії. Переосмислення цифрових низьковольтних систем Schneider Electric – TeSys Giga, Canalis Busbar, PrismaSeT Active, NewGen ComPacT, Transfer PacT та EcoStruxure Power™ забезпечить більш просту, екологічну та безпечну роботу обслуговуючого персоналу для підвищення стійкості зростаючої цифрової економіки світу в рамках програми «Партнерство майбутнього».

Промисловість майбутнього: стійкістьза рахунок автоматизації нового покоління

Поетапні зміни у питаннях покращення ефективності та гнучкості можуть бути досягнуті за допомогою штучного інтелекту, цифрових близнюків, професійного досвіду у поєднанні з передовою аналітикою та незалежним від виробника промисловим програмним забезпеченням, такими як Performance Intelligence від AVEVA.

EcoStruxure™ Automation Expert 21.2 надає підприємствам з водопостачання та водовідведення повне управління життєвим циклом. Перша в світі система, що бездоганно інтегрує ІТ та OT сервіси, щоб підвищити безпеку, збільшити термін служби системи та спрощення її модернізації. EcoStruxure™ Automation Expert – це універсальне рішення для автоматизації, тому воно може бути реалізовано на існуючому обладнанні. Віртуальний контролер може працювати на будь-якому крайовому обчислювальному пристрої з Windows або Linux, забезпечуючи безпрецедентну гнучкість.Така цифрова співпраця може принести різним галузям промисловості прибуток більш ніж у 100 млрд доларів.

EcoStruxure Machine підвищує ефективність машинобудівельних підприємств та скорочує час розробки нових продуктів. З новим універсальним приводом Lexium MC12 для транспортування, групування та позиціонування продукції виробники обладнання можуть досягти більшої продуктивності та безпрецедентної гнучкості, зекономивши до 40% інвестиційних витрат.

Це рішення прискорює запуск та налагодження системи до експлуатації на 50%. У поєднанні з технологією цифрових близнюків новий привод також до 30% зменшує час розробки техніки та час виходу на ринок.

Як раніше повідомляв Електроблюз, Schneider Electric представила рішення для інтеграції інженерних систем і систем безпеки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.