Электроблюз-SEA-company-1

Компанія СЕА є провідним українським виробником і дистриб’ютором електронного обладнання для міської інфраструктури, транспортної та будівельної галузей, енергетики, медицини, військово-промислового комплексу, рекламно-розважальної індустрії та інших сфер.

На ринку України компанія працює більше 30 років. Вона реалізовує понад 50 000 позицій товарів і послуг.

На підприємстві працює понад 300 висококваліфікованих фахівців. СЕА займає близько 2 000 кв. м офісних площ, а виробничі і складські приміщення перевищують 4 000 кв. м.

Власні розробки компанії СЕА успішно застосовуються в Україні, Польщі, Росії, Білорусії, Молдові, Грузії та Казахстані.

Дистрибуція електронних компонентів і обладнання

Компанія займається постачанням в Україну джерел живлення, обладнання для енергетики (в т.ч. відновлювальної), електронних компонентів, світлодіодної продукції та оптоелектроніки, паяльного обладнання і матеріалів, вимірювальних приладів, обладнання для промислової автоматизації, електротехнічної та кабельно-дротової продукції, а також іншого високотехнологічного устаткування та комплектуючих.

Статус офіційного дистриб’ютора в Україні компанії СЕА надали більше 70-ти виробників компонентів, приладів і систем. Прямі поставки здійснюються більш, ніж від 300 світових виробників.

Власні розробки та установка автоматизованих систем

Орієнтуючись на світові тенденції та керуючись вимогами міжнародних норм і стандартів, СЕА займається виробництвом і впровадженням енергоефективного обладнання і систем для інфраструктури сучасного міста на базі ресурсів стільникового зв’язку GSM.

Электроблюз-SEA-company

Компанія пропонує:

• світлофорну продукцію та технічні засоби управління дорожнім рухом;

• комплексну систему диспетчеризації ліфтів;

• автоматизовану систему обліку та контролю енергоресурсів (води, тепла, електроенергії);

• паркувальні комплекси і паркомати;

• систему управління міським вуличним освітленням;

• систему GPS/GSM/ГЛОНАСС моніторингу транспорту;

• світлодіодні екрани;

• систему динамічного зважування транспортних засобів у русі — Weigh-in-Motion.

Контрактне виробництво електроніки та інші сервіси

Великою перевагою компанії СЕА є надання повного спектру послуг сфери EMS для українського і зарубіжного ринків – від розробки друкованих плат і пайки елементів (SMD і DIP монтаж) до випуску різних за типом, характером і функціональним призначенням готових виробів.

Электроблюз-SEA-company-2

Підприємство займається інжинірингом та супроводом комерційних проектів, проведенням досліджень та випуском серійних і дослідних партій, виготовленням шлейфів, джгутів та інших сполучних виробів, надає послуги з ремонту, модернізації та технічного обслуговування об’єктів ЖКГ та WIM, комплектації виробів і великовузлового складання пристроїв.

Гарантія якості

Система управління постачанням, виробництвом та складом компанії СЕА сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Підприємство виконує технічний контроль усіх готових виробів.

Завдяки впровадженню гнучкої модульної системи комплектації та наявності товарів на складі, у кваліфікованих фахівців СЕА є можливість підібрати для клієнтів оптимальні рішення з необхідними характеристиками за конкурентною ціною для реалізації будь-яких поставлених завдань.

Электроблюз-SEA-company-3

Більше інформації про діяльність компанії СЕА або пропозиції щодо співпраці можна дізнатися за телефоном +38 (044) 291-00-41, e-mail – info@sea.com.ua.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.