Электроблюз-Schneider-Electric-Global-Footprint-Network

Компанія Schneider Electric – світовий лідер у наданні цифрових рішень в галузі управління електроенергією і автоматизації і глобальна мережа екологічного сліду Global Footprint Network – дослідницька організація, що відстежує рівень споживання природних ресурсів, оголосили про запуск спільної ініціативи «100 днів можливостей».

Як повідомляє Електроблюз із посиланням на пресслужбу компанії, її мета – просування рішень, які допомагають в боротьбі зі зміною клімату і скороченням біорізноманіття.

Запуск ініціативи присвячено до Всесвітнього дня екологічного боргу – дня, коли споживання людством природних ресурсів перевищує обсяг, який Земля може відновити за рік.

100 днів, зазначені в назві ініціативи, – це час, що залишився до початку 26-й конференції ООН зі зміни клімату в Глазго. На ній представники держав з усього світу намагатимуться знайти найефективніші заходи з боротьби зі зміною клімату.

Технології, представлені в рамках ініціативи, підкреслюють її ключовий меседж – компанії, уряди та окремі люди можуть діяти вже зараз, і немає необхідності для цього чекати прийняття рішень на конференції ООН.

Протягом 100 днів до початку конференції на сайті 100DaysofPossibility.org щодня висвітлюватимуться можливості й готові рішення для різних секторів. Вони демонструватимуть безліч способів відстрочити дату настання дня екологічного боргу. Матеріали сайту включають в себе пропозиції щодо використання відновлювальних джерел енергії, створення розумних будинків і скорочення харчових відходів.

Schneider Electric визнана найбільш стійкою компанією світу за версією Corporate Knights, яка підтримала ініціативу «100 днів можливостей», поповнивши свій список шістьма рішеннями в області боротьби зі зміною клімату. Партнерами проєкту також виступили Шотландське агентство з охорони навколишнього середовища Scottish Environment Protection Agency і дослідницька асоціація Drawdown Europe.

Одне з представлених Schneider Electric рішень – інтеграція мікромереж з зарядною інфраструктурою для електромобілів в автобусному парку американського Меріленда. Воно є першим у своєму роді, яке допоможе скоротити викиди вуглекислого газу на 62%.

Інший приклад розповідає про комплекс Inten City в Греноблі, де розташовується офіс Schneider Electric. Він демонструє, як державний і приватний сектор об’єднали зусилля, щоб створити більш чисте і здорове середовище. Ця будівля спроєктована так, що вона щорічно споживає 7 кВт/г на 1 кв. м. Це майже в 10 разів менше, ніж обсяг споживання середньостатистичної будівлі в Європі. Встановлені на даху сонячні панелі, дві власні вітряні турбіни, використання ґрунтових вод і розумних високотехнологічних рішень дозволяють комплексу споживати і генерувати однакову кількість енергії протягом року. А унікальне партнерство з використання мікромереж спрощує обмін енергією і взаємодію з прилеглими районами.

Ще один приклад – нещодавно підписана угода між Schneider Electric та Єгипетською електричною холдинговою компанією – національною ресурсопостачальною організацією. Її результатом стане створення першої на Близькому Сході розумної мережі в масштабах всієї країни, що допоможе Єгипту задовольнити майбутні потреби в електроенергії та реалізовувати стратегію в галузі сталого розвитку.

Всі три рішення будуть опубліковані на сайті ініціативи одночасно з її запуском, а три інших рішення Schneider Electric представлять пізніше.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.