Электроблюз-Schneider-Electric-Global-Footprint-Network

Компанія Schneider Electric – світовий лідер у наданні цифрових рішень в галузі управління електроенергією і автоматизації і глобальна мережа екологічного сліду Global Footprint Network – дослідницька організація, що відстежує рівень споживання природних ресурсів, оголосили про запуск спільної ініціативи «100 днів можливостей».

Як повідомляє Електроблюз із посиланням на пресслужбу компанії, її мета – просування рішень, які допомагають в боротьбі зі зміною клімату і скороченням біорізноманіття.

Запуск ініціативи присвячено до Всесвітнього дня екологічного боргу – дня, коли споживання людством природних ресурсів перевищує обсяг, який Земля може відновити за рік.

100 днів, зазначені в назві ініціативи, – це час, що залишився до початку 26-й конференції ООН зі зміни клімату в Глазго. На ній представники держав з усього світу намагатимуться знайти найефективніші заходи з боротьби зі зміною клімату.

Технології, представлені в рамках ініціативи, підкреслюють її ключовий меседж – компанії, уряди та окремі люди можуть діяти вже зараз, і немає необхідності для цього чекати прийняття рішень на конференції ООН.

Протягом 100 днів до початку конференції на сайті 100DaysofPossibility.org щодня висвітлюватимуться можливості й готові рішення для різних секторів. Вони демонструватимуть безліч способів відстрочити дату настання дня екологічного боргу. Матеріали сайту включають в себе пропозиції щодо використання відновлювальних джерел енергії, створення розумних будинків і скорочення харчових відходів.

Schneider Electric визнана найбільш стійкою компанією світу за версією Corporate Knights, яка підтримала ініціативу «100 днів можливостей», поповнивши свій список шістьма рішеннями в області боротьби зі зміною клімату. Партнерами проєкту також виступили Шотландське агентство з охорони навколишнього середовища Scottish Environment Protection Agency і дослідницька асоціація Drawdown Europe.

Одне з представлених Schneider Electric рішень – інтеграція мікромереж з зарядною інфраструктурою для електромобілів в автобусному парку американського Меріленда. Воно є першим у своєму роді, яке допоможе скоротити викиди вуглекислого газу на 62%.

Інший приклад розповідає про комплекс Inten City в Греноблі, де розташовується офіс Schneider Electric. Він демонструє, як державний і приватний сектор об’єднали зусилля, щоб створити більш чисте і здорове середовище. Ця будівля спроєктована так, що вона щорічно споживає 7 кВт/г на 1 кв. м. Це майже в 10 разів менше, ніж обсяг споживання середньостатистичної будівлі в Європі. Встановлені на даху сонячні панелі, дві власні вітряні турбіни, використання ґрунтових вод і розумних високотехнологічних рішень дозволяють комплексу споживати і генерувати однакову кількість енергії протягом року. А унікальне партнерство з використання мікромереж спрощує обмін енергією і взаємодію з прилеглими районами.

Ще один приклад – нещодавно підписана угода між Schneider Electric та Єгипетською електричною холдинговою компанією – національною ресурсопостачальною організацією. Її результатом стане створення першої на Близькому Сході розумної мережі в масштабах всієї країни, що допоможе Єгипту задовольнити майбутні потреби в електроенергії та реалізовувати стратегію в галузі сталого розвитку.

Всі три рішення будуть опубліковані на сайті ініціативи одночасно з її запуском, а три інших рішення Schneider Electric представлять пізніше.