Электроблюз-минэнерго-1jpg

Нові дата-центри та будівництво водневого заводу – про це йшлося на зустрічі в.о. міністра енергетики Ольги Буславець з інвесторами в альтернативну енергетику – директором ТОВ «Н2» Андрієм Жовнером та СЕО Yom Capital Ltd Волтером Комареком.

Про це повідомляє електротехнічний журнал «Електроблюз» (новини електротехніки, ринок електротехніки, енергоринок) з посиланням на сайт міністерства.

Сторони обговорили потенціальні проекти, мета яких – завантажити вітчизняні генеруючі потужності. Зокрема, інвесторів цікавить південний регіон, де спостерігається значний профіцит електроенергії, співпраця із НАЕК «Енергоатом», ПрАТ «Укргідроенерго».

Электроблюз-минэнерго

Створення нових споживачів електроенергії допоможе завантажити незадіяні генеруючі потужності та розвантажити елементи системи передачі.

Ольга Буславець висловила готовність підтримки перспективних проектів з боку міністерства.

«Ми вітаємо і підтримуємо інноваційні ідеї для розвитку вітчизняної енергетики, зокрема, щодо підвищення споживання електроенергії. Готові надавати необхідну підтримку з боку міністерства в межах наших повноважень», – наголосила Ольга Буславець.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.