Электроблюз-Буславец-зеленая-энергетика

Як повідомило міністерство енергетики, розпочато визначення річних квот підтримки «зеленої» енергетики та розробки графіків проведення аукціонів, що сприятиме стабілізації ринку вітчизняної електроенергетики.

«Ми розпочали роботу з визначення обсягів річних квот підтримки «зеленої» енергетики, графіків організації аукціонів та підготовку нормативно-правових актів, спрямованих на імплементацію положень закону. Для більш узгодженої та продуктивної роботи плануємо створити координаційну групу», – про це сьогодні повідомила в.о. міністра енергетики Ольга Буславець на засіданні Антикризового енергетичного штабу.

За її словами, тривають переговори з державними банками та міжнародними фінансовими інституціями щодо залучення на пільгових умовах до 300 млн євро кредитних коштів, зокрема для покриття частини заборгованості ДП «Гарантований покупець» за «зеленим» тарифом.

Водночас умовою банків, на думку в.о. міністра, для таких кредитів є фінансова стабілізація роботи учасників ринку електроенергії. Відповідне рішення для збалансування ринку має прийняти НКРЕКП.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.