Електроблюз-в-Україні-в-закладах-вищої-освіти-створили-енерго-інноваційні-хаби

В Україні завдяки підтримці уряду Німеччини, зокрема проекту GIZ створили кілька енерго-інноваційних хабів, повідомляє Електроблюз із посиланням на пресслужбу Держенергоефективності.

«Наша ціль – допомогти молоді сформувати ті компетенції, які потрібні роботодавцям у сфері енергоефективності, – повідомила керівник компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації директиви ЄС про енергоефективність в Україні Ірина Юр’єва. – Тому нашими партнерами є університети, заклади професійно-технічної освіти та центри професійної освіти державної служби зайнятості».

Енерго-інноваційні хаби створено на базі трьох закладів вищої освіти – Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.

Як зазначили в Агентстві, вони повинні стати драйверами розвитку освіти і науки в сфері енергоефективності. Це платформи для навчання, практичних занять, підвищення кваліфікації, демонстрації новітніх технологій в сфері енергоефективності.

Аспіранти і студенти в рамках хабів отримуватимуть консультації іноземних фахівців з питань енергоефективного будівництва та термомодернізації.

«У планах – розробляти додаткові курси і проводити практично-орієнтоване навчання. Також будемо працювати над професійними та освітніми стандартами за професіями у сфері енергоефективності», – додала І.Юр’єва.

Як раніше повідомляв Електроблюз, на енергомодернізацію підприємств можуть виділити 900 млн грн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.