Электроблюз-вебінар-Європейський-зелений-курс-в-Україні

26 липня з 11:00 до 13:00 год. відбудеться вебінар щодо реалізації Європейського зеленого курсу в Україні. Його організатори – комітет сталого розвитку, створений на платформі Industry4Ukraine, спільно з кластерами ІАМ за підтримки GIZ Ukraine.

Про це повідомляє Industry4Ukraine, передає Електроблюз.

Ініціатива «Європейський зелений курс» (The European Green Deal) включає амбітні цілі і завдання з перетворення кліматичних та екологічних викликів та ризиків на можливості в усіх сферах діяльності та її реалізацію на засадах справедливості та всеохоплення для всіх учасників.

Питанням технічного регулювання у Європейському союзі приділяється підвищена увага, оскільки саме розробка та запровадження нових стандартів забезпечуватимуть ефективну реалізацію такого курсу на рівні підприємств. Представники малого та середнього бізнесу в ЄС беруть активну участь у розробці і формуванні нової політики, адже від цього залежить як якість самих перетворень, так і ступінь сприйняття необхідності трансформацій з боку бізнесу.

Вебінар – це перша спроба заповнити чисельні розриви та прогалини як в розумінні «зелених» ініціатив учасниками інжинірингових спільнот, так і у відсутності належних регуляторних механізмів.

Участь у вебінарі – за реєстрацією.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.