Електроблюз-термомодернізація-Тернівка-Нефко

У місті Тернівка, що в Дніпропетровській області, термомодернізували спеціалізовану школу № 7.

Про це повідомляє представництво экологічної фінансовой корпорації Нефко в Україні, передає електротехнічний журнал Електроблюз.

Загальний бюджет проєкту склав близько 560 тис. євро (18 млн грн.), з яких близько 375 000 євро (12 млн грн.) було профінансовано Нефко в рамках програми «Енергозбереження», а близько 180 000 євро (6 млн грн.) надано з гранту від Північної ініціативи гуманітарної підтримки та енергоефективності для України NIU.

За словами начальника відділу освіти Тернівської міської ради Володимира Ільчишина, приміщення школи збудоване більше 30 років тому, а останній частковий ремонт було проведено у 2011 році. Відсутність утеплення й застаріла система вентиляції та опалення, зношені дерев’яні вікна призводили до вкрай низьких температур, відчутної вогкості й тьмяного освітлення у класних кімнатах. Такі умови навчання зовсім не відповідали вимогам навчального середовища та унеможливлювали якісне отримання знань дітьми.

«До реконструкції температура взимку в класних кімнатах опускалася до 9-13℃, – зазначив він. – Натомість, завдяки впровадженим енергоефективним технологіям рівень температури в приміщенні наразі сягає близько 22℃. Ми вдячні Нефко та партнерам за надання не лише фінансової підтримки, а й усієї необхідної технічної допомоги у проєкті. Реконструкція призведе не лише до значної економії для міста, а й дозволить збільшити строк експлуатації будівлі».

Завдяки проведеним енергоефективним заходам загальна економія тепла сягатиме 1280 МВт/год, або 80% у порівнянні з рівнем споживання до модернізації. Щорічна економія витрат оцінюється більш ніж в 60 тис. євро (близько 2 млн грн.).

«Підтримка модернізації державних будівель міст на Сході є надзвичайно важливою, адже це допомагає підтримати децентралізацію та розвиток міста, а також підсилити міську спроможність сфери надання послуг. Система змішаного фінансування у подібних випадках дозволяє впровадити повний спектр необхідних енергоефективних заходів та підтримувати проєкт на всіх етапах реалізації. Успішна реалізація стала можливою завдяки активному залученню всіх зацікавлених сторін проекту. Разом ми продовжуємо підтримувати українські муніципалітети та міста на шляху до зеленого переходу», – прокоментувала старший головний інвестиційний радник представництва Нефко в Україні Юлія Шевчук.

Як раніше повідомляв Електроблюз, Нефко софінансує будівництво найбільшого вітропарку в Україні.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.