Электроблюз-Eaton-енергетичний-перехід-Будівлі-як-електромережа

Компанія Eaton, що займається управлінням енергоспоживання, прискорює такий перехід завдяки стратегії «Будівлі як електромережа», яка призначена для спрощення інтеграції інфраструктури відновлюваних джерел, елементів накопичення енергії й зарядних станцій для електромобілів.

Про це повідомляє Електроблюз із посиланням на інформацію компанії.

Концепція енергетичного переходу відкриває перед власниками будівель нові можливості для ефективнішого управління енергоспоживанням, покращення технічних показників і розширення функціональних можливостей інфраструктури будівлі.

Eaton залучила підхід «Все навколо як єдина електромережа» (Everything as a Grid) до процесу енергетичного переходу, щоб допомогти клієнтам пришвидшити процеси зниження викидів вуглецю, підвищення стійкості, зменшення витрат на енергоспоживання й створення нових фінансових потоків. Використання стратегії Eaton допоможе власникам перетворити свої будівлі на енергетичні центри з ефективнішим управлінням наявною електричною інфраструктурою й плануванням майбутніх енергетичних потреб.

Згідно з розрахунками аналітиків, до 2050 року споживання електроенергії будівлями й дорожнім транспортом зросте на 50%. Завдяки підходу компанії Eaton «Будівля як електромережа» власники будівель зможуть відкрити нові способи роботи енергетичних систем, що допоможуть їм перейти на новий рівень енергоспоживання, покращити стабільність прибутку й забезпечити підтримку комунальної електромережі.

«Наш світ переживає грандіозний перехід, оскільки з’являється все більше відновлюваних джерел енергії, все частіше перевага надається електричній енергії, а сама структура електроенергії зазнає змін, – розповів Ярослав Степаненко з компанії Eaton. – Ми допомагаємо своїм клієнтам взяти процес енергетичного переходу у власні руки, надавши перевагу стратегії «Будівлі як електромережа». Завдяки такому підходу будівлі перетворяться на локальну електромережу, що дозволить клієнтам значно простіше отримувати необхідну енергію та підвищити стійкість та ефективність власної інфраструктури».

Підхід компанії Eaton «Будівлі як енергетична мережа» – це найбільш комплексна й інтегрована пропозиція енергетичного переходу для власників будівель, що включає три системи – розподіл електроенергії, управління енергоспоживанням і зарядку електромобілів. Використовуючи ці системи в комплексі, власники будівель зможуть контролювати й оптимізувати енергоефективність власних будівель і безпечно керувати енергетичними активами.

Після придбання швейцарської компанії Green Motion – піонера в галузі зарядних станцій для електромобілів Eaton доповнила свої можливості розподілення й зберігання електроенергії надійними рішеннями для зарядки разом із сучасним програмним забезпеченням для управління будівлями й енергоспоживанням.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.