Електроблюз-Консорціум-ОСП-ENTSO-E-зробив-позитивний-висновок-щодо-енергосистеми-України

Синхронізація енергосистем України та Молдови з енергооб’єднанням країн континентальної Європи ENTSO-E можлива. Про це йдеться в дослідженні, яке провів Консорціум європейських операторів систем передачі (ОСП).

На цьому наголосив заступник міністра енергетики України з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков, перелає Електроблюз.

«Цей рік стане заключним у процесі синхронізації української енергосистеми з європейською. Попереду ще два тестові періоди роботи в ізольованому режимі, які ми успішно пройдемо. І вже з 2023 року шляхом синхронізації з ENTSO-E Україна значно посилить не тільки свою енергетичну безпеку, але і всього регіону», – підкреслив він.

За його словами, проведення досліджень статичної та динамічної стійкості енергосистем України та Молдови при синхронній роботі з енергосистемою континентальної Європи передбачено каталогом заходів, який є невід’ємною складовою угоди про майбутнє приєднання енергосистеми України до енергосистеми країн континентальної Європи ENTSO-E. Дослідженням передувала тривала підготовча робота НЕК «Укренерго» впродовж 2019-2020 років на 11 блоках 8-ми українських ТЕС, ТЕЦ та ГЕС, а також на чотирьох блоках АЕС.

Як раніше повідомляв Електроблюз, Україна близька до інтеграції в європейську енергомережу ENTSO-E.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.