Электроблюз-премьер-форум-модернизация-украинськой-энергетики

Про це сьогодні зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу на 12-му Міжнародному українському енергетичному форумі, повідомляє Електроблюз із посиланням на прес-службу КМУ.

Глава уряду зауважив, що останніми роками головним світовим трендом в галузі енергетики стала декарбонізація. Він додав, що Україна однією з перших ратифікувала Паризьку угоду, але тільки в останній рік активно включилася у формування Українського зеленого курсу.

«Це дійсно амбітна мета, яка включає в себе перебудову економічної моделі та залучення масштабних інвестицій для модернізації нашої енергетики. Щоб зменшити викиди до 35% від рівня 1990 року, за підрахунками Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, нам знадобиться 102 млрд євро капітальних інвестицій протягом 10 років», – відзначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр додав, що паралельно із декарбонізацією уряд працює над зменшенням енергоємності економіки, встановленням ринкових правил і справедливих ринків та збільшенням власного видобутку.

Як раніше повідомляв Електроблюз, Украина включена в проект развития электромобильности.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.