Електроблюз-Schneider-Electric-представляє-нове-промислове-ДБЖ

Компанія Schneider Electric™ – лідер цифрової трансформації в області енергоменеджменту та автоматизації – представила нове джерело безперебійного живлення (ДБЖ) постійного струму Easy UPS 24V DC.

Про це повідомили в пресслужбі компанії, передає Електроблюз.

Створене для комерційних і промислових середовищ, де перебої в подачі електроенергії загрожують продуктивності, нове ДБЖ Easy-UPS мінімізує час простою та захищає обладнання, що призводить до скорочення робіт з обслуговування машини та покращення контролю над промисловою інфраструктурою. Воно розроблене для підприємств машинобудування та системних інтеграторів.

«Беручи до уваги важливість захисту електроживлення та значення резервного живлення від акумуляторів в офісних приміщеннях і на промислових об’єктах, операторам необхідно зосередитися на надійності електропостачання та враховувати високу вартість простою, – зазначив віце-президент департаменту «Комерційний сектор, промисловість та безпечне електроживлення» Schneider Electric Вінченцо Сальмері. – Коли живлення не контролюється, це може призвести до безлічі проблем, включаючи втрату даних і необхідність перезапускати автоматичні машини з нуля після відключень. ДБЖ Easy-UPS від Schneider Electric допомагає операторам у комерційних і промислових середовищах отримати контроль за допомогою віддаленого моніторингу та керування, щоб повністю захистити свої інвестиції».

Основні переваги Easy UPS:

• мінімізація часу простою та захист устаткування: резервне живлення від акумуляторів забезпечує безперебійне електроживлення контролерів та ЛМІ, мінімізує пошкодження устаткування через низьку якість електроенергії

• скорочення потреби в обслуговуванні обладнання: зберігайте дані та програми для завершення роботи устаткування, використовуючи сигнали «0-5 В» від релейних контактів і уникайте необхідності перезапускати машини автоматизації після перебоїв в подачі електроенергії

• масштабована тривалість автономної роботи: можливість додавання до чотирьох додаткових акумуляторних блоків для збільшення часу автономної роботи протягом тривалих перебоїв енергопостачання

• кращий контроль над промисловою інфраструктурою: керування та діагностування ДБЖ за допомогою релейних контактів і перевірки стану ДБЖ за допомогою індикаторів LED.

Нове ДБЖ Easy-UPS є доступним у всьому світі з початку 2022 року для придбання безпосередньо у Schneider Electric або партнерів.

Як раніше повідомляв Електроблюз, Schneider Electric поступово відновлює свій бізнес в Україні.